top of page

ABOUT US

Nově postavená chalupa se saunou, internet zdarma, terasa, 3 ložnice, LCD TV, až pro 10 lidí, 70m od nástupní stanice sedačkove lanovky.

Zveme Vás, do chaloupky v klidné části lyžařského centra Černý Důl (Dvě 3sedačkové lanovky! ), která se nachází v oblasti Krkonoše 4 km od Janské Lázně - Černá Hora Ski Resort

Chalupa je vybavena: INTERNET ZDARMA, moderní koupelna s infrasaunou a WC. V sednici je LCD TV se satelitním příjmem, kuchyňská linka (vestavěná trouba, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, atd. ).

Dále jsou v chalupě v podkroví 3 ložnice/2x čtyřlůžková a 1x dvojlůžková/ a další koupelna s WC. Chalupa je vytápěna elektricky - přímotopy + podlahové topení, .... Před chalupou je příjemné posezení u ohniště s možností grilování.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 10 osob ve 3 ložnicích.

Ložnice a pokoje: celkem 3 ložnice.Sociální zařízení: koupelna s podlahovým vytápěním, WC a infrasaunou, v patře WC a vana. Vytápění: Chalupa je vytápěna elektricky cena 1kw je 2.90 za 1H - podlahové topení, přímotopy navíc

Doprava, parkování: parkování před chalupou.

Stravování

V chalupě je plně vybavena kuchyň a nebo restaurace v okoli doporučujeme restaurant Biograf v Janské Lázně - Cerna Hora Ski Resort.

Vybavení chalupy

V přízemí vstupujeme do předsíně, kde jsou i prostory pro odložení lyží, snowboardů, či v létě kol. Z chodby je přístupná koupelna s umyvadlem, WCa infrasaunou. V koupelně je pro Váš komfort podlahové vytápění.

Přes chodbu se dostanete do obývacího pokoje s LCD TV, digitálním satelitem. Topení je elektrické plně automatické.

V části obývacího pokoje je i kuchyň, kompletně vybavená pro 10 lidí. Je zde sporák s troubou, lednička s mrazákem, mikrovlná trouba, kávovar, nerezové hrnce a příbory.

Po schodech se dostaneme do podkroví, kde jsou 3 ložnice, koupelna a Wc vše vytápěno přímotopy, samozřejmě nechybí úložné prostory a další.

 

Chata Mates is newly built cottage with sauna, free internet, terrace, 3 bedrooms, LCD TV, up to 10 people, 70 meters from the station chairlift.

 

We invite you to the cottage in a quiet part of the ski center Cerny Dul (Two chairlift !) Which is located in the Mountains 4 km from Janské Lázně - Ski Resort

 

The cottage is equipped with: free internet, modern bathroom with toilet and infra sauna. In livingroom is  LCD satellite TV, kitchen (built-in oven, ceramic hob, microwave, etc.).

 

Furthermore, in a cottage in the attic 3 bedrooms / 2 four and 1 double / and another bathroom with WC. The cottage is heated electrically - heaters + floor heating, .... Front of cottage is a pleasant sitting by the fireplace with a grill.

bottom of page